7h7 logo

Ultrawydajne głowice drukujące.

Stworzone przez nas od podstaw, aby wielogodzinne wydruki nie stanowiły żadnego problemu.

O nas

12

W 2012 roku jako pierwsi w Polsce podjęliśmy się produkcji wielkoformatowych drukarek 3D.

Z pasją tworzymy wielkoformatowe drukarki 3D, dopasowane do indywidualnych wymagań klienta.

16

Dzisiaj jesteśmy wiodącym producentem zaawansowanych technologicznie drukarek 3D o dużym polu roboczym.

Nasze drukarki z powodzeniem znajdują nabywców, w wielu gałęziach przemysłu. Duże pole robocze daje więcej możliwości tworzenia prototypów.

About

Jesteśmy ludźmi, którzy z pasją tworzą wielkoformatowe drukarki 3D, odpowiadające wymaganiom klienta. Bazując na wiedzy, doświadczeniu oraz nabytych kompetencjach, jesteśmy zespołem, który w ciągu kilku lat stał się wiodącym, polskim producentem zaawansowanych technologicznie wielkoformatowych drukarek 3D, które z powodzeniem znajdują nabywców, w wielu gałęziach przemysłu. Skupiamy się przede wszystkim na naszym biznesie, współpracujemy z ekspertami z dziedziny inżynierii, projektowania, programowania, marketingu, sprzedaży, itp.

Wyprzedzamy trendy, co daje nam przewagę konkurencyjną. Jesteśmy unikalną w Polsce firmą produkującą drukarki 3D o tak dużych polach roboczych i takiej jakości.

Posiadamy własny park maszynowy, dzięki któremu możemy szybko i skutecznie realizować nietypowe, indywidualne zamówienia.

Pod koniec 2015 roku wprowadziliśmy do produkcji serię przemysłowych drukarek CLEAR, o polu roboczym zaczynającym się od 400x400x400 mm. Ta zaawansowana technicznie seria drukarek 3D, wyróżnia się skalowalnym polem roboczym, bardzo solidną konstrukcją na profilach aluminiowych, nowym ekstruderem i niezawodnością, dzięki której możliwa jest wielogodzinna nieprzerwana praca maszyny.